loading

NOWA ASTRA I NOWA CORSA

ZAPRASZAMY NA WIELKĄ PREMIERĘ 6-7 GRUDNIA

Zapraszamy Państwa na dwie Wielkie Premiery, Nowej Corsy i Nowej Astry, podczas Dni Otwartych 6-7 grudnia 2019r.

Miejska, zwinna Corsa i kompaktowa, rodzinna Astra oczarowują nowoczesną, usportowioną sylwetką, gamą rozwiązań wspomagających kierowcę w bezpiecznym prowadzeniu, najnowocześniejszymi funkcjami łączności oraz efektywnymi jednostkami napędowymi. Szeroka gama zalet sprawia, że codzienna jazda Nową Corsą i Nową Astrą okazuje się po prostu… niecodzienna.

Nowa Astra, jeszcze bardziej ekonomiczna dzięki silnikom nowej generacji, zachwyca obniżoną o nawet 21%1 emisją CO2 oraz niskim poziomem zużycia paliwa, a Nowa Corsa - proekologiczną wersją z napędem w pełni elektrycznym o zasięgu do 337 km.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Nową Corsą i Nową Astrą podczas Dni Otwartych w Salonach MM Cars. To idealna okazja, aby z bliska przyjrzeć się kolejnym odsłonom bestsellerów Opla, poznać ich zalety, a także sprawdzić je w praktyce podczas jazdy testowej.

Weź udział w konkursie!

Opisz wrażenia z jazdy testowej nową Corsą i wygraj ją na rodzinny weekend (z pełnym bakiem)- więcej informacji na facebooku: https://www.facebook.com/mmcarsgroup

Nowa Astra i nowa Corsa - dni otwarte 6/7 grudnia 2019

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
promo 
Do góry