loading

Zdajemy sobie sprawę, że zakup samochodu dostawczego to poważna inwestycja! Musi być wydajny, niezwodny, wygodny, ekonomiczny i oczywiście dający dużo radości z jady- wszystko to znajda Państwo w modelach które oferujemy.

Gama dostawczych Opla obejmuje setki wersji: furgony, podwozia, platformy do zabudowy, z kabiną standardową i załogową, wersje pasażerskie, skrzyniowe, wywrotki, kontenery oraz specjalistyczne zabudowy lokalne. Na pewno bez problemu uda się dopasować idealne rozwiązania, w 100% spełniające Państwa potrzeby i wymagania. Mamy największy wybor samochodów i modeli!

Przy zakupie dostawczego Opla dobierzemy formę finansowania - kredyt, leasing lub wynajem długoterminowy oraz przygotujemy korzystną ofertę na ubezpieczenie pojazdu. Gwarantujemy również profesjonalną obsługę serwisową, oferującą kompleksowe przeglądy i naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części.

Jako MM CARS GROUP jesteśmy nr 1 w sprzedaży samochodów marki OPEL! MOŻNA NAM ZAUFAĆ!

Są Państwo zainteresowani? Decyzje w wyborze najbardziej odpowiedniego modelu pomogą Państwu podjąć nasi doradcy ds. sprzedaży samochodów dostawczych:

Andrzej Remer
tel.: 697102912
e-mail: a.remer@mmcars.pl

Kamil Raczyński
tel.  609882026
e-mail: k.raczynski@mmcars.pl

promo 
Do góry