loading

Szanowni Klienci,

W naszych serwisach OPEL MM CARS przygotowaliśmy elektryzujące samochody zastępcze: Opel MOKKA-e w najbogatszej wersji Ultimate. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy pozostawiając swój samochód w jednym z naszych serwisów i chcą skorzystać z auta zastępczego.

Zostawiając  samochód w jednym z naszych serwisów OPEL MM CARS, od teraz możecie Państwo wypożyczyć na okres naprawy Opla MOKKA-e! Samochód jest przekazywany przez Specjalistę ds. Sprzedaży Samochodów Nowych, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące samochodów elektrycznych, przedstawi samochód, opowie o jego funkcjonalnościach, spalaniu i o tym na co warto zwrócić uwagę podczas jazdy testowej.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z wyżej wymienionej opcji, podczas umawiania wizyty w serwisie prosimy o zarezerwowanie dla Państwa Opla MOKKA-e. Wszelkie formalności związane z wynajmem dopełnią Państwo na miejscu, w jednym z naszych serwisów OPEL MM CARS- w Katowicach, Wrocławiu lub Warszawie.

Zadzwoń i już dziś umów się na serwis! +48 699 60 66 91

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Jeśli nigdy nie jeździli Państwo samochodem elektrycznym- jest to świetna okazja, aby to nadrobić!

Dowiedz się więcej na temat OPEL MOKKA-E

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry