loading

Premiera nowego Combo Life

  • 5 lub 7 wygodnych miejsc
  • bagażnik o pojemności do 2 126 l.
  • do 19 asystentów kierowcy
  • bogate wyposażenie w standardzie
  • nawet 28 schowków
  • wydajne i oszczędne silniki

Combo Life

Wszechstronne Combo Life

Elastyczna konfiguracja siedzeń umożliwia dostosowanie wnętrza do aktualnych potrzeb. Po złożeniu oparć siedzeń w 2. rzędzie dysponujesz przestrzenią bagażową o pojemności nawet 2 126 l. W Combo Life każdy, nawet najmniejszy drobiazg również znajdzie odpowiednie miejsce. Szereg łatwo dostępnych schowków, otwartych i zamkniętych, pozwoli w prosty sposób zadbać o porządek w kabinie. O bezpieczeństwo Twoje, współpasażerów oraz innych użytkowników drogi zadbają asystenci kierowcy: układ automatycznego hamowania awaryjnego (AEB) z funkcją wykrywania pieszych, układ utrzymania na pasie ruchu (LKA) , układ rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości (SSR), układ wykrywania zmęczenia kierowcy (DDS).

Rodzinny samochód do zadań specjalnych

Czy załatwiasz codzienne sprawy, czy jesteś w podróży z rodziną, Combo Life sprawdza się jako praktyczny samochód, dający dużą radość z jazdy na krótkich i długich dystansach. Wszechstronność Combo Life oznacza też możliwość wyboru odpowiedniego rozmiaru. Combo Life XL ma o 35 cm dłuższy rozstaw osi, co przekłada się na obszerniejszą kabinę pasażerską i przestrzeń bagażową. Rodzinny kombivan poradzi sobie z każdym wyzwaniem bez trudu.

Finansowanie

Wybierz najlepszy dla siebie sposób finansowania:

  • OpelKredyt 50/50
  • OpelKredyt 4x25%

Dni Rodzinnego Biznesu

Dni Rodzinnego Biznesu 12-20.X. Zapraszamy do salonów!

Zapraszamy do salonów marki Opel na Dni Rodzinnego Biznesu między 12 a 20 października 2018. Podczas spotkania w rodzinnej atmosferze nie zapomnimy o dobrej kawie, poczęstunku i atrakcjach dla najmłodszych. Będą kalendarze dla dorosłych, gry i kolorowanki dla dzieci.

*Prezentowany rabat dotyczy Combo Life Elite 1.5 Diesel 131 KM AT8 Start/Stop z roku produkcji 2018 i obowiązuje do 31 grudnia. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Szczegóły na temat promocji i dostępności aut znajdują się u Autoryzowanych Dealerów marki Opel. Premierowa oferta promocyjna dotyczy klientów indywidualnych
Do góry