loading

ZAPRASZAMY DO SALONÓW.


Nowa Corsa

OPEL PREZENTUJE NOWĄ CORSĘ.

Przyjdź do salonu Opla i jako jeden z pierwszych poznaj najnowszą generację kultowego miejskiego modelu Opla!

Odkryj nowoczesną stylistykę nowej Corsy. Poznaj radość z jazdy i skorzystaj z najnowocześniejszych technologii zamkniętych w miejskim samochodzie z Niemiec.

 

Jazda próbna Zapytaj o ofertę Konfigurator

 

 

PREMIEROWA OFERTA.


NOWY OPEL CORSA Elegance

NOWY OPEL CORSA Z RABATEM DO 2 000 ZŁ.

Maksymalna wartość obejmuje regularny rabat 1 000 zł dla wersji Elegance i GS Line oraz dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel.

 

Cennik

 

 

CORSA DOSTĘPNA OD RĘKI.


CORSA EDITION

Nowa Corsa to atrakcyjne kształty, praktyczne rozwiązania i nowoczesne technologie. Wybierz odpowiedni model w gotowej konfiguracji dostępny od ręki.

 

NOWA CORSA DOSTĘPNA OD RĘKI

 

 

ZAREZERWUJ CORSĘ-e ONLINE.


CORSA-E ELEGANCE

NOWA CORSA-e TERAZ Z DOTACJĄ Z FUNDUSZY NISKOEMISYJNEGO TRANSPORTU. ZYSKAJ NAWET 37 500 ZŁ.

Przejdź na e-monilność i już teraz zarezerwuj nową Corsę-e. Przyspieszenie do 50km/h w 2,8 s. i nawet 337 km zasięgu na jednym ładowaniu. Przygotuj się na iskrzące doświadczenie!

 

ZAREZERWUJ CORSĘ-e

Przedstawione na niniejszej stronie ilustracje mają charakter poglądowy i mogą przedstawiać samochody z wyposażeniem dodatkowym. Treść i ilustracje oparto na informacjach aktualnych w momencie publikacji. Wygląd i wyposażenie produktów mogą zostać zmienione bez uprzedzenia. Prezentowane w broszurze kolory mogą nie odpowiadać oryginalnym kolorom produktów. Elementy wyposażenia znajdujące się na ilustracjach mogą być dostępne za dopłatą. Dane techniczne i wyposażenie mogą różnić się na poszczególnych rynkach sprzedaży. Aktualne informacje dostępne są u Dealerów marki Opel.

1 Wartości teoretyczne, obliczone na podstawie wstępnego zasięgu określonego według cyklu WLTP, z wykorzystaniem ładowarki prądu stałego (DC) o natężeniu 100 kW. Podana wartość dotyczy w pełni rozładowanego akumulatora. Czas ładowania może różnić się od rodzaju i mocy źródła ładowania, temperatury otoczenia oraz stopnia nagrzania akumulatora. 

* Wstępne wartości zasięgu określone zostały na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 715/2007 oraz nr 1151/2017. Świadectwo homologacji typu EG oraz deklaracja zgodności są na chwilę obecną niedostępne. Wstępne wartości mogą różnić się od danych oficjalnie zatwierdzonych. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają zróżnicowanego stylu i warunków jazdy, rodzaju nawierzchni, temperatury otoczenia, klimatyzacji itp.
Do góry