loading

Serwis Opla w Alejach Jerozolimskich to najlepsza możliwość serwisowania aut Opel dla Klientów mieszkających w południowej części Warszawy i w podwarszawskich miejscowościach. Dojazd do serwisu Opla z takich miejsc jak: Pruszków, Piastów, Ożarów Mazowiecki, Opacz, Michałowice, Reguły, Włochy, Podkowa Leśna, Brwinów, Milanówek, Błonie czy Grodzisk Mazowiecki jest wyjątkowo wygodny dzięki Alejom Jerozolimskim i południowej obwodnicy Warszawy.

Serwis MM Cars Warszawa zatrudnia doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych mechaników i doradców wyspecjalizowanych w marce Opel. Ich wiedza jest stale aktualizowana i wzbogacana poprzez ciągły proces planowego szkolenia prowadzonego w specjalistycznych ośrodkach szkoleniowych. 

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki i napraw powypadkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne wyposażenie autoryzowanego serwisu gwarantują Państwu zadowolenie z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań żeby naprawy przebiegały szybko i sprawnie, a nasi Doradcy zawsze służą pomocą.

Autoryzowany serwis Opla w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich wykonuje wszelkiego typu naprawy zarówno dla Klientów Indywidualnych jak i flot.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Jarosław Kaczmarek
Kierownik Obsługi Posprzedażnej
tel.: 609882283
e-mail: j.kaczmarek@mmcars.pl

Arkadiusz Bodziuch
tel.: 667585200
e-mail: a.bodziuch@mmcars.pl

Jakub Pasternak
tel.: 693307458
e-mail: j.pasternak@mmcars.pl

Malwina Bokunewicz
tel.: 609882284
e-mail: m.bokunewicz@mmcars.pl


Telefon stancjonarny MM CARS: 22 250 90 60

promo 
Do góry